Marta Wargin (Kamińska)

Coaching

Podczas sesji coachingowej nie usłyszysz, że jesteś zwycięzcą 👀 albo że musisz cisnąć bardziej, żeby uwolnić swój potencjał. Bo coaching zupełnie nie jest o tym i nie jest do tego. ↩️

Life coaching, który Ci proponuję, to świetne narzędzie, które pozwala prawdziwie rozwinąć skrzydła. 🤓 W tym procesie najważniejszy jest klient, a w mojej praktyce – klientka.
Coach pełni w tej relacji rolę empatycznej towarzyszki. Wspiera swoją klientkę w realizowaniu założonych celów. Zadaje odpowiednie pytania. Pomaga klientce poszukiwać w sobie odpowiedzi na postawione pytania. Korzysta ze sprawdzonych narzędzi rozwojowych. Czasem psychoedukuje. Coach proponuje metody i sposoby, ale to do klientki należy decyzja, czy i na ile z tych narzędzi, metod, sposobów i psychoedukacyjnych treści będzie chciała skorzystać. 🫶
 
🔶 Life coaching pomaga rozwijać skrzydła. W jakich obszarach życia?
 
• W realizacji osobistych celów. ✨ Jeśli chcesz zmienić sylwetkę, nauczyć się nowego języka albo pracować nad budowaniem lepszych relacji interpersonalnych, coaching może Ci w tym pomóc.
 
• W rozwoju umiejętności miękkich. ✨ Jeśli chciałabyś być bardziej pewna siebie i odważnie iść po swoje albo asertywnie wyznaczać granice i nie bać się ich przestrzegać, w tym również coaching może Ciebie wesprzeć.
 
• W lepszym poznaniu samej siebie. ✨ Jeśli chciałabyś poznać swoje mocne i słabe strony albo niewspierające przekonania negatywne i zacząć nad nimi pracować, to coaching również może znaleźć i w tym obszarze swoje zastosowanie.
 
• W odkryciu swojej życiowej misji i wizji. ✨ Jeśli chciałabyś zaprojektować wizję swojego życia albo bardziej żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, coaching może Tobie pomóc.
 
• W przechodzeniu przez zmiany. ✨ Jeśli doświadczasz teraz dużych albo małych życiowych zmian, coaching wesprze Ciebie w przejściu przez te zmiany i doświadczeniu wzrostu.
 
 
🔶 🔶 Jak wygląda proces coachingowy?
 
• Możesz wziąć udział tylko w jednej sesji coachingowej albo w całym procesie. 👌 Czas trwania procesu ustalamy wspólnie – może to być 1 spotkanie, 3 albo aż 9 spotkań…
 
• Spotkania zwykle odbywają się co dwa lub trzy tygodnie, zależnie od Twoich potrzeb. Skąd takie odstępy pomiędzy sesjami? Najważniejsze rzeczy w coachingu dzieją się pomiędzy sesjami.
 
• Spotkania odbywają się online – w wirtualnym gabinecie.
 
• Czas trwania pierwszej sesji coachingowej to około 50 minut.
 
• Koszt pierwszej sesji coachingowej to 80 zł.
 
• Każda następna sesja coachingowa w wirtualnym gabinecie trwa około 45 minut i kosztuje 100 zł
 
 
🔶 🔶 W jaki sposób zapisać się na sesję coachingową?
 
📩 Zapisz się poprzez dedykowany formularz: Link do formularza.
 
 
🔶 Kim jest coach prowadząca sesje?
 
Sesje coachingowe prowadzi Marta Kamińska – psycholożka i coachka.
 
Marta jest autorką książki „Rozwiń Skrzydła. Czuły dziennik”, organizatorką pierwszej edycji Pikniku Rozwojowego dla Kobiet, Jesiennych Warsztatów Rozwojowych i twórczynią internetową. Działa w sieci jako Kopniak Motywacji (facebook.com/kopniakmotywacji), pomagając Kobietom rozwijać ich skrzydła. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń i konferencji, takich jak chociażby: „Szkoła Coachów Grupy Set, „Samoakceptacja w procesie terapeutycznym w ujęciu poznawczo-behawioralnym”, „Interwencja kryzysowa – Założenia i metody udzielania pomocy psychologicznej po nagłej traumie”, czy „II Konferencja PTDBT: Jak wspierać osoby wrażliwe emocjonalnie”. Wierzy w mikrokroki i świadomy rozwój.