Kopniak Motywacji

Kim jestem?

Cześć, tutaj Marta Kamińska, czyli Kopniak Motywacji!

Kim jestem? Czym się zajmuję?

Studiuję psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem prezeską łódzkiego biura Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii oraz koordynatorką sekcji eventowej. Zarządzam 71-osobowym zespołem, z którym wspólnie dbamy o rozwój PSSiAPu oraz jego Członków i Członkiń.

Oprócz tego, jestem trenerką rozwoju. Prowadzę warsztaty i szkolenia rozwijające kompetencje miękkie Kobiet, Studentek i Studentów, Uczniów i Uczennic. Prowadziłam szkolenia m.in. dla: międzynarodowej firmy logistycznej GEIS, Centrum Kreatywności FABRYKA, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Duszpasterstwa Akademickiego KAMIENICA, czy Studenckiego Biura Karier PROFIL. Jako wolontariuszka Stowarzyszenia Wsparcia Społecznego Ja-Ty-My, współprowadziłam warsztaty i sesje coachingowe dla członków i członkiń organizacji pozarządowych.

Organizuję fantastyczne eventy dla Kobiet, takie jak chociażby Piknik Rozwojowy dla Kobiet. Tworzę kobiecy podcast motywacyjny o Kobietach, którym chce się chcieć. Wszystkie odcinki mojego podcastu, możesz znaleźć tutaj. Na Instagramie i Facebooku Kopniaka Motywacji, prowadzę również cykliczne webinary o psychologii i rozwoju osobistym. Część nagrań webinarów możesz znaleźć pod tym linkiem.

Wierzę w mikrokroki i świadomy rozwój! Kocham tańczyć cha chę, pić zieloną herbatę, a rok temu rozpoczęłam swoją przygodę z improwizacją sceniczną i trwa ona w najlepsze do dziś! Poza tym, uważam, że są dwie rzeczy, które zabijają Człowieka – brak Miłości i stagnacja, bierność. Dlatego tak ważne jest dla mnie wspieranie Ludzi w ich rozwoju.

Wybrane kursy, szkolenia i konferencje, w których brałam udział:

Kurs: Profesjonalny coaching, Online Edukacja

Kurs: Podstawy improwizacji scenicznej dla początkujących, Studio ImproATAK!

Szkolenie: Dialog Motywujący jako narzędzie do pracy z klientem, Psychotesto

Szkolenie: Trener PROJEKTORa i działań animacyjnych, Projektor – wolontariat studencki

Szkolenie: Wystąpienia publiczne – jak zostać trenerem, Pokój Spokój

II Konferencja Online PTDBT. Jak wspierać osoby wrażliwe emocjonalnie, Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej

III Ogólnopolska Konferencja PAD – Psychika a Dietetyka, Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Kopniak Motywacji w mediach:

Strefa Wsparcia Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi
Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej