Marta Kamińska

Nowy PROJEKT – Majowa Grupa Rozwojowa. O co chodzi? Jak dołączyć?

Kilka dni temu zapytałam Was na moim Instagramie, jakie nawyki jest Wam najtrudniej wypracować. Nie musiałam długo czekać, a już pojawiły się pierwsze odpowiedzi. Większość Osób stwierdziła, że najtrudniej zmienić albo wytworzyć nawyki… związane ze zdrowiem! Zarówno tym fizycznym, jak i psychicznym. W mojej głowie zaświeciła wtedy czerwona lampka: „Marta, trzeba pomóc innym ogarnąć ich nawyki”. W końcu zdrowie w tych czasach, jest nam wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebne! I tak właśnie narodził się pomysł stworzenia Majowej Grupy Rozwojowej w duchu GRLPWR! 😉

Czym jest Grupa Rozwojowa?

Majowa Grupa Rozwojowa to grupa wsparcia dla Dziewczyn i Kobiet, które chcą przez najbliższe dwa tygodnie pracować nad własnym rozwojem. Najważniejszym celem grupy, jest wsparcie Uczestniczek w procesie zmiany osobistej.

W grupie może znaleźć się tylko pięć Kobiet. Po to, bym mogła każdej Uczestniczce poświęcić przez dwa tygodnie, zaczynając od 4 maja, wystarczająco dużo czasu, wsparcia i uwagi. Kameralna liczba Uczestniczek grupy na pewno będzie sprzyjać nawiązywaniu wartościowych relacji między Uczestniczkami oraz… efektywniejszemu motywowaniu się do działania!

Jak to będzie wyglądać?

Na portalu Instagram, zostanie stworzony specjalny czat dla pięciu Uczestniczek grupy. Czas trwania Majowej Grupy Rozwojowej to dwa tygodnie intensywnej pracy nad celami, nawykami i motywacją do działania.

Każdy tydzień trwania grupy będzie poświęcony innej tematyce.

W pierwszym tygodniu, weźmiemy na tapet planowanie działania, przygotowywanie się na ewentualne trudności oraz odkrywanie supermocy pomocnych w procesie zmiany osobistej. Podczas spotkania online 1:1 (mini warsztaty online) zaplanujemy działanie, dowiemy się, jak wygląda proces tworzenia nawyków oraz poznamy metody i techniki, które pomogą zrealizować cele.

W drugim tygodniu, odpowiemy na pytanie: Co jest ważniejsze – motywacja czy samodyscyplina? Oprócz tego Uczestniczki wezmą udział w grupowym warsztacie online prowadzonym na Instagramie lub platformie zewnętrznej, który będzie poświęcony motywacji, nagradzaniu się i silnej woli.

Ponadto, Uczestniczki codziennie będą monitorować własne postępy, motywując tym samym resztę Grupy do działania. Jak również w każdy wtorek i czwartek, Uczestniczki będą mogły wspólnie wypić wirtualną herbatę między 19:30 a 20:00 i przegadać napotkane trudności, a także pochwalić się osobistymi sukcesami! To będą bardzo INSPIRUJĄCE dwa tygodnie, podczas których Uczestniczki zaczną zmierzać w wymarzonym kierunek swojego życia!

Jesteś zainteresowana?

Jeśli chcesz dokonać dużych zmian w swoim życiu… Śmiało sięgnąć po swoje marzenia. Wypracować wreszcie nawyk regularnych ćwiczeń albo rzucić raz na zawsze słodycze… zgłoś się już teraz! Spośród nadesłanych zgłoszeń, w sposób SUBIEKTYWNY wybiorę max. pięć Osób, z którymi będę pracować przez najbliższe dwa tygodnie.

Aby się zgłosić:

  • Upewnij się, że obserwujesz Kopniaka Motywacji na Facebooku (klik);
  • Sprawdź, czy obserwujesz Kopniaka Motywacji na Instagramie (klik);
  • WYPEŁNIJ FORMULARZ (KLIK).

Z wybranymi Osobami, skontaktuję się w sobotę (02.05.2020), wysyłając wiadomość prywatną na Instagramie.

Kto wie? Może to Ty dokonasz pozytywnej zmiany tej wiosny?