Kopniak Motywacji

Piknik Rozwojowy

Cześć, ja jestem Marta!

Zdjęcie: Julia Urbańska

Działam w sieci jako Kopniak Motywacji. Motywuję Kobiety do tego, by rozwinęły swoje skrzydła i dogoniły własne marzenia.

Czym się zajmuję? Studiuję psychologię w Łodzi, pracuję jako trenerka, poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w przeróżnych warsztatach i szkoleniach, takich jak: Kurs wprowadzający w zagadnienia coachingu, Warsztaty z dialogu motywacyjnego, Konferencja “Psychika a dietetyka”, Szkolenie “Trener PROJEKTORa i działań animacyjnych” i wiele innych.

Wierzę w mikrokroki i świadomy rozwój! Uważam, że są dwie rzeczy, które zabijają Człowieka – brak Miłości i Stagnacja. Dlatego tak ważne jest dla mnie wspieranie Kobiet w ich rozkwitaniu.

Czym jest Piknik Rozwojowy dla Kobiet?

Jest to niezwykłe wydarzenie skierowane dla Kobiet, które chcą rozwijać swoje skrzydła, podnosić jakość swojego życia i nawiązać lepszy kontakt z samą sobą!

Jaki jest rozkład jazdy?

Piknik Rozwojowy składa się z dwóch części. 

W części pierwszej odbędą się warsztaty rozwojowe! Podczas warsztatów Uczestniczki spotkania będą mieć przestrzeń do tego, aby lepiej poznać same siebie i ukochać swoje prawdziwe Ja. Warsztaty będzie prowadzić Marta Kamińska, autorka profilu: Kopniak Motywacji, trenerka rozwoju i studentka psychologii. 

W drugiej części odbędzie się istne piknikowanie! Czyli czas wspólnego bycia razem w przyjaznej, wspierającej atmosferze, która sprzyja poznawaniu siebie, zawieraniu nowych znajomości między Uczestniczkami, prowadzeniu długich rozmów i obdarzaniu się serdecznymi uśmiechami. Uczestniczki Pikniku będą mogły skosztować pysznych i zdrowych ciast przygotowanych przez łódzką kawiarnię MORNING

Kim są Partnerzy Pikniku Rozwojowego, bez których nic by się nie udało?

Głównym Partnerem jest Centrum Kreatywności FABRYKA, dzięki któremu nasz Piknik odbędzie się w cudownym miejscu tworzonym przez Ludzi z pasją.

Partnerzy, którzy zadbali o rozwój Uczestniczek przygotowując piękne prezenty to: RTCK – rób to co kochaszWydawnictwo FeeriaWydawnictwo SENSUSWydawnictwo Otwarte.

Partnerzy, którzy zadbają o dobrą zabawę podczas drugiej części Pikniku to: Sklep EKOPARTYKawiarnia MORNING i inni.