Marta Wargin (Kamińska)

Zacznij tutaj

CZEŚĆ, TUTAJ MARTA! 🙂

Naprawdę się cieszę, że znalazłeś czas, aby wpaść na mój blog. Musisz wiedzieć, że zakładając tą stronę, cały czas zadawałam sobie pytanie: „Jaką wartość mogę wnieść do Twojego życia?”.

Wszystko, co tutaj znajdziesz jest odpowiedzią na to pytanie. We wszystkich działaniach, które podejmuję – chodzi mi o Ciebie i o to, żebyś realizowała swoje postanowienia, świadomie budowała swoje nawyki, uczyła się o motywacji i rozwijała samodyscyplinę.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam!

COMIESIĘCZNE LAJWY

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 20.00 spotykamy się na lajwie na moim instagramie (klik). Lajwy są bardzo konkretne, bez lania wody (zazwyczaj!;)) i kończą się prawdziwym Kopniakiem Motywacji? Co to oznacza? Wpadaj na najbliższego lajwa, żeby się przekonać!

Albo już teraz zobacz którąś powtórkę lajwa niżej.

1. Jak rozwinąć skrzydła na studiach i w życiu? Kliknij, aby obejrzeć.

2. Koniec z wymówkami! Jak pozbyć się wymówek? Kliknij, aby obejrzeć.

3. Co zrobić zamiast noworocznych postanowień? Kliknij, aby obejrzeć.

4. Jak zmotywować się do działania? Kliknij, aby obejrzeć.

PONIEDZIAŁKI

Nowe, wartościowe treści.

Zapraszam Ciebie w każdy poniedziałek o godzinie 7.00 wpadaj na stronę kopniakmotywacji.pl mając pewność, że pojawi się tu zupełnie nowy tekst pełen skutecznych metod, przydatnej wiedzy i pozytywnych wibracji.

INSTAGRAM

Jeśli masz ochotę przekonać się, czy rzeczywiście budzę się codziennie rano zmotywowana, a wieczorem zasypiam z satysfakcją – to zapraszam Ciebie na moje konto na Instagramie. Na InstaStory sporo prywaty. A na profilu więcej motywacji, psychologicznych wskazówek i blogowych aktualności.

Zaobserwuj mnie tutaj: instagram.com/kopniakmotywacji_pl

TWOJA OPINIA JEST DLA MNIE WAŻNA!

Wszystkie treści, które znajdziesz na moim blogu, tworzę z myślą o Tobie. Chcę jak najlepiej pomóc Ci motywować się do działania, zmieniać nawyki na lepsze, realizować Twoje postanowienia, cele i projekty. Dlatego Twoja opinia jest dla mnie naprawdę ważna.

Jeśli czujesz, że czegoś jest za dużo albo za mało. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, propozycje artykułów lub chcesz po prostu pogadać – napisz do mnie na adres: [email protected]